De Parel
wonen in Zandweerd
De Parel is een binnenstedelijke ontwikkeling in de populaire wijk de Zandweerd in Deventer. Op de locatie van de voormalige bakkerswoning aan de Vermeerstraat wordt een combinatie gerealiseerd van renovatie, transformatie en duurzame nieuwbouw. De naam De Parel vormt daarbij een subtiele verwijzing naar de Vermeerstraat, vernoemd naar Johannes Vermeer, bekend van het wereldberoemde schilderij Het meisje met de parel
Het project voorziet in de realisatie van 6 appartementen en 12 kamers voor starters en jonge woningzoekenden. Hiermee levert de Parel een bijdrage aan de groeiende vraag naar betaalbare woonruimte in Deventer.
Door de combinatie van karakteristieke bestaande bebouwing en eigentijdse nieuwbouw ontstaat een unieke woonomgeving op korte afstand van de binnenstad, de IJssel, openbaar vervoer en sportvoorzieningen.
Het project combineert het behoud van de karakteristieke bebouwing met duurzame nieuwbouw en draagt bij aan de vernieuwing van de wijk Zandweerd.
Bekijk impressie





